Okolice Warszawy, gdzie zorganizować ślub marzeń?

Narzeczeni planujący ślub bardzo poważnie i skrupulatnie podchodzą do tego wydarzenia. Chcą, by ich ślub był oryginalny, wyjątkowy i niezwykły. Jak powszechnie wiadomo, najważniejsze elementy na weselu to: dobra zabawa w pięknym miejscu, różnorodna muzyka oraz przepyszne jedzenie. Gdzie to wszystko można znaleźć? Jak zorganizować stylowy ślub w niesamowitym miejscu? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Ślub w pałacu

Coraz więcej par decyduje się na ślub w pałacu. Dlaczego? Pałace zazwyczaj znajdują się w wyjątkowym miejscu, otoczonym piękną scenerią. Taki ślub to bowiem gwarancja stylowej i eleganckiej imprezy w niecodziennym klimacie. To świetne miejsce, by choć przez jeden dzień poczuć się jak w bajce. Ponadto, to również idealne miejsce, by zrobić piękną, pamiątkową sesję zdjęciową. Bajkowy ślub w pałacu to spełnienie marzeń niejednej pary.

2. Ślub w okolicach Warszawy

Wiele par pochodzących ze stolicy obawia się, iż w ich mieście nie ma miejsca, w którym mogliby celebrować to wyjątkowe wydarzenie wraz z rodziną i bliskimi. To całkowicie błędne myślenie, gdyż bajkowy ślub w okolicach Warszawy jest jak najbardziej możliwy. To w tych rejonach znajduje się między innymi: wyjątkowy Pałac Domaniowski. Ten niesamowity pałac został w ostatnim czasie gruntownie odnowiony, dzięki czemu teraz zachwyca pięknem, stylem i klasą. Należy on również do jednego z najpiękniejszych zabytków Mazowsza. To, co zachwyca osoby, które go odwiedzają, to niewątpliwie okolica. Pałac Domaniowski położony jest bowiem w otoczeniu pięknej przyrody. Przestronne tereny zielone, drzewa, pagórki – to idealne miejsce na pamiątkową sesję ślubną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =