Rodzinna uroczystość w restauracji w Krakowie

Uroczystości rodzinne to idealna okazja na to, aby zorganizować przyjęcie w eleganckiej restauracji. W ten sposób można spędzić czas zarówno ze swoimi przyjaciółmi, jak i z rodziną. Wiele osób zastanawia się gdzie zjeść w Krakowie. Na szczęści opcji jest naprawdę wiele.

Restauracje w Krakowie

Jednym z najpopularniejszych miejsc w Krakowie jest Restauracja pod Baranem. Obiekt ten został założony w 1997 roku. Nowoczesny klimat oraz bardzo przytulny wystrój z całą pewnością zachwyci wiele osób. Specjalnością restauracji są przede wszystkim dania kuchni polskiej. Każda potrawa jest przygotowywana indywidualnie, bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Warto również wspomnieć o tym, że Restauracja pod Baranem ma pięć klimatyzowanych, kameralnych pomieszczeń mieszczących sporo osób. Jest to naprawdę ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu w obiekcie można urządzić wspaniałe przyjęcie rodzinne. Oprócz tego w Krakowie można również zarezerwować salę w restauracji Farina. Potrawy, które można zamówić w tym miejscu cechują się tym, że są bardzo smaczne oraz elegancko podane.

Idealne miejsce na uroczystość

Dodatkowo, kiedy planujemy urządzić przyjęcie, warto zarezerwować salę również w restauracji Margit. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo duża przestrzeń. Kucharze serwują dania kuchni polskiej. W restauracjach tych zorganizować można między innymi: bankiety, Chrzciny, Komunie Święte, wesela, rocznice, imprezy towarzyskie lub przyjęcia z okazji urodzin. Rodzinna uroczystość w takich miejscach będzie udana, ponieważ zorganizowana będzie w pięknym miejscu, gdzie o każdy szczegół zatroszczą się kelnerzy oraz kucharze. Restauracja pod Baranem serwuje przede wszystkim przepyszne zupy, takie jak na przykład: rosół lub żurek. Oprócz tego delektować się można kotletem schabowym i pieczenią wieprzową. A na deser, restauracja proponuje pyszna i słodką szarlotkę.

Restauracje w Krakowie z całą pewnością zachwycają swoim wyjątkowym menu. Wszystkie dania są pyszne oraz dostępne w konkurencyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × cztery =