Podpowiadamy, gdzie zorganizować konferencję w Warszawie

Warszawa jest jednym z największych i najpiękniejszych miast w Polsce, w którym nowoczesność przeplata się z bogatą historią. Jak magnes, przyciąga więc turystów i młodych ludzi, szukających pracy i wykształcenia oraz przedsiębiorców, dzięki którym miasto rozwija się i cieszy prestiżem w kraju i za granicą.

Szybkie połączenia drogowe, kolejowe oraz lotnicze to atuty strategiczne i ekonomiczne Warszawy, czyniące z niej atrakcyjne miejsce do spotkań biznesowych i konferencji. Zatem gdzie znajdują się najlepsze sale konferencyjne w Warszawie?

Trzygwiazdkowy Hotel Holiday Park

Nowoczesnym miejscem, w których organizuje się spotkania biznesowe i konferencje w Warszawie, jest hotel Holiday Park. Znajduje się on blisko od centrum miasta oraz portów lotniczych Okęcie i Modlin. Hotel dysponuje przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi, wyposażonymi w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Bogate zaplecze konferencyjne, miła i profesjonalna obsługa to również jego atuty.

Luksusowy hotel Lord

Hotel Lord to elegancki obiekt, w którym organizuje się zarówno eventy biznesowe i konferencje, jak i uroczystości rodzinne. Znajdują się tu profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Organizatorzy eventów mogą skorzystać z kilku pakietów, np. takich, które wraz z wynajęciem sali konferencyjnej uwzględniają nocleg w hotelu. Położenie obiektu również jest dogodne – tylko kilka minut jazdy samochodem od centrum miasta i od lotniska.

Hotel Belwederski i Łazienki

Hotel Belwederski jest idealnym wprost miejscem na organizację spotkań biznesowych. Pięknie położony przy Pałacu Łazienkowskim, zaledwie 15 minut od Dworca Centralnego i 20 minut od Starego Miasta, zachwyca i zachęca do odwiedzin. Każda sala konferencyjna, którymi hotel dysponuje, dostosowana jest nie tylko do spotkań kameralnych, ale również dużych szkoleń, konferencji czy pokazów. Profesjonalne przygotowanie tych imprez, to oczko w głowie obsługi hotelu, a wysoki poziom ich działań jest możliwy, dzięki kompleksowemu i nowoczesnemu wyposażeniu sal.
Goście hotelowi mają do dyspozycji 53 komfortowo wyposażone pokoje, mogą też liczyć na różne promocje i rabaty, a współpracujące firmy mają możliwość korzystania ze specjalnych warunków.

Hotel Mazowiecki – obiekt klasy turystycznej

Obiekt ten jest idealnym miejscem dla osób poszukujących w centrum Warszawy (bardzo blisko Starego Miasta I pałacu Kultury i Nauki) hotelu w korzystnej cenie. Świetna lokalizacja, zachęcająca do spacerów i odpoczynku w licznych pubach oraz niska cena sprawia, że hotel cieszy się wielkim zainteresowaniem osób, szukających taniego noclegu. Słynna hotelowa restauracja „Kuźnia Smaku”, nie tylko oferuje smaczne potrawy z przepisów naszych babć, ale również oferuje możliwość organizacji niepowtarzalnych przyjęć, bankietów oraz imprez okolicznościowych i integracyjnych.

Możliwości, gdy chodzi o miejsce do zorganizowania spotkania w Warszawie, jest naprawdę mnóstwo. Jednak dobra decyzja musi być poprzedzona odpowiednim planem. Moim zdaniem, Hotele Belwederski i Mazowiecki to najlepsze opcje pod każdym względem: lokalizacji, standardu, komfortu, organizacji i przede wszystkim ceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen + 12 =