Kremy liftingujące i remodelujące

Zmarszczki to pierwszy objaw starzenia się organizmu. Niewiele osób wie, że pierwsze linie mogą (i często tak jest) pojawiać się jeszcze przed trzydziestym rokiem życia. Warto więc z odpowiednim wyprzedzeniem dowiedzieć się w jaki sposób pielęgnować skórę twarzy, aby skutecznie opóźnić proces jej starzenia. Głębokie zmarszczki oraz bruzdy są trudne do usunięcia w domowym zaciszu, dlatego idąc w myśl przysłowia „lepiej zapobiegać, niż leczyć” podpowiemy Wam czym kierować się przy wyborze kremów liftingujących oraz remodelujących.

Kremy remodelujące do twarzy – dla kogo są przeznaczone?

Takie kosmetyki zwykle dedykowane są osobom starszym, u których linie i bruzdy są już utrwalone. Ich zadaniem jest ujędrnienie skóry, wymodelowanie konturu twarzy i doskonałe nawilżenie głębokich warstw skóry. Producenci zwykle przeznaczają kremy remodelujące osobom powyżej 45 roku życia.

Kremy liftingujące

Od przedstawiciela jednego z czołowych producentów kosmetyków przeciwzmarszczkowych dowiedzieliśmy się, że kremy liftingujące mają w składzie słabsze składniki aktywne i nie ingerują nadmiernie w wewnętrzne warstwy skórne. Doskonale sprawdzają się w przypadku zmarszczek nieutrwalonych spowodowanych początkową fazą procesu starzenia się.

Jak podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą zakupu?

Najważniejsze jest regularne obserwowanie skóry twarzy. Każdy organizm jest indywidualnością. U jednych zmarszczki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jeśli na Twojej twarzy zmarszczki są ledwo widoczne wystarczy, że będziesz ze wzmożoną uwagą pielęgnować skórę stosując przy tym dobrej jakości krem liftingujący. Jeżeli jednak bruzdy są wyraźnie zarysowane jedynym słusznym wyborem mogą okazać się kremy remodelujące.

Oszczędność nie jest najlepszym doradcą

Przechadzając się alejkami drogerii zauważymy, że na półkach sklepowych znajdują się produkty za kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset złotych. Cena nie jest uzależniona jedynie od „widzimisię” producenta. W dużej mierze odpowiadają za nią składniki aktywne zawarte w produkcie. Dobrej jakości produkty, które są skuteczne i mierzalnie przyczyniają się do poprawy stanu skóry bywają kosztowne, ale często również wydajne.

Pamiętaj również o pielęgnacji w nocy

Kiedy śpisz Twoje ciało się regeneruje, dlatego jest to świetna okazja ku temu, aby zadbać w tym czasie również o skórę twarzy. W ofercie producentów bez trudu znajdziesz kremy remodelujące oraz liftingujące do stosowania na noc, których lekka konsystencja nie obciąży twarzy i pozwoli się jej znacznie szybciej zregenerować.

Produkty liftingujące i remodelujące do kupienia na Sklep Farmona