Jaki prezent idealny dla drugiej połówki na Walentynki?

Słodka wiadomość na Walentynki

Walentynki to ważny dzień w życiu wszystkich zakochanych par. To urocze święto uwielbiane jest nie tylko przez nastolatków, ale również dojrzałe osoby. Idealny prezent na walentynki musi być nie tylko romantyczny, ale również niebanalny. Ważne jest, aby zaskoczyć drugą połówkę oryginalnością. Kwiaty, misie, czekolada z supermarketu? Dla wielu to już przeszłość. Warto zerwać z nudą i wykazać się pomysłowością.

Słodka wiadomość to znakomity prezent dla niej i dla niego. Czekoladowy telegram z uroczą wiadomością zostanie doceniony przez ukochaną osobę. Możliwości jest wiele. Dostępne są czekoladowe wiadomości z napisem „Jesteś całym moim światem”, „Kocham Cię kotku”, „Szaleję za Tobą”, „By my valentine”. Jest to wariant dla mało kreatywnych osób. Prawdziwym zaskoczeniem może być napis stworzony samodzielnie! Należy pamiętać, że konfiguracja zależy wyłącznie od osobistych upodobań.

Słodka wiadomość dostępna jest w opcjach 10×1 (10 znaków w 1 wierszu), 10×2 (2 wiersze po 10 znaków), 10×3 (3 wiersze po 10 znaków), 10×5 (5 wierszy po 10 znaków). Im więcej znaków, tym dłuższa może być wiadomość. Następnym krokiem jest skomponowanie napisu. Jest to wyjątkowo proste, dzięki graficznemu kreatorowi wiadomości. Można wypróbować kilka wariantów i zdecydować, który wygląda najlepiej. Finalny produkt będzie wyglądał identycznie, jak na stronie. Oczywiście nie trzeba wypełniać wszystkich dostępnych znaków literkami. W puste miejsca zostaną włożone przepyszne czekoladki.

Czekoladki, które będą umieszczone w wolnych miejscach można podzielić na kilka kategorii. Można wyróżnić kompozycję orzechową, owocową, zmysłową (połączenie czekoladek orzechowych oraz owocowych), czy też luksusową (czekoladki z jaśminem, grejpfrutem, czy też imbirem). Każda opcja zawiera czekoladki o innym smaku, więc należy się zastanowić, co lubi druga połówka. Literki umieszczane są na białych, nugatowych pralinkach. Do stworzenia napisu wykorzystuje się ciemną belgijską czekoladę o doskonałym smaku. Pudełko z czekoladkami może zostać dodatkowo zapakowane w ozdobny papier.