Gdzie zorganizować ślub w zimie?

Zima zbliża się coraz większymi krokami, jednakże branża weselna nie zwalnia tempa i także w śniegowej scenerii są organizowane śluby. Nic dziwnego, ponieważ ślub zimą to między innymi piękna oprawa do zdjęć i nie licząc mniejszego bądź większego mrozu gwarancja dobrej pogody. Gdzie jednak zorganizować ślub zimą?

Ślub w zimowej scenerii

Na ślub i wesele zimą można wybrać kilka miejsc, wiele zależy od naszej kreatywności i potrzeb. Niżej wskażemy trzy najpopularniejsze opcje do wyboru:

1) Sala weselna

Sala weselna jest popularnym wyborem wśród młodych par, ponieważ jest dostępna w wielu, nawet mniejszych miejscowościach. Jej niewątpliwymi zaletami są właśnie dostępność i stosunkowo niska cena, wśród wad trzeba wymienić mało uroczą scenerię, którą oczywiście można udekorować we własnym zakresie. Sala weselna jest też typowym wyborem, więc nie zaskoczy naszych gości.

2) Restauracja

Restauracje cieszą się także sporą popularnością wśród nowożeńców i można je uznać za oczko wyżej w wyborze miejsca na wesele. Różne restauracje mogą także poszczycić się różnym wystrojem, począwszy od bardzo nowoczesnego po rustykalny, dzięki czemu ślub i wesele nabiorą swoistego klimatu. Minusami tego typu rozwiązań jest z pewnością ograniczona ilość miejsc i delikatnie wyższa cena. W restauracji można bez przeszkód urządzić niewielkie przyjęcie, ale wesele z dużą liczbą gości może się już tam nie udać.

3) Ślub w pałacu

Trzecia z opcji zyskuje coraz większą popularność, co nie dziwi biorąc pod uwagę całą otoczkę i atmosferę wokół tego miejsca. Istnieje sporo takich placówek, jedną z nich jest na przykład Pałac Domaniowski gdzie zarówno młoda para, jak i jej goście mogą poczuć się niczym w bajce. Niewątpliwymi zaletami tego ślubu w pałacu są atmosfera, otoczenie i blichtr, minusem może być cena. Jednakże warto pamiętać, że ślub organizujemy raz w życiu, więc warto zadbać o to, żeby wspomnienia związane z tym dniem były jak najlepsze, gdyż pieniądze zawsze wrócą, a pewne chwile są nie do powtórzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × two =