Fototapeta na ścianę – w jakich pomieszczeniach się sprawdzi?

Fototapety na ścianę od kilku dobrych lat wiodą prym w dekoracjach wnętrz. To nowoczesny, szybki i tani sposób, by w zaledwie kilka godzin całkowicie odmienić własne wnętrza i nadać im oryginalnego charakteru. Klienci mogą wybierać w różnorodnych fototapetach na ścianę inspirowanych różnorodnymi trendami. Dlaczego fototapety cieszą się tak dużą popularnością? W jakich pomieszczeniach się sprawdzą? Oto wskazówki. 

1. Fototapeta – co to takiego?

Fototapeta to rodzaj obrazka, fotografii lub grafiki, która wydrukowana jest za pomocą specjalnej technologii drukarskiej. Klient może wybrać fototapetę z dostępnych wzorów lub samodzielnie zaprojektować jej wygląd. Dodatkowo, sam również decyduje o jej wymiarach. Fototapeta na ścianę sprzedawana jest w kawałkach, dzięki czemu klient za pomocą specjalnego kleju bez pomocy fachowców może samodzielnie ją przykleić na wybraną ścianę. 

2. Designerskie wzory

Fototapeta na ścianę pozwala stworzyć naprawdę wyjątkowe i ciekawe wnętrze. Duży wymiar fototapet oraz ciekawe na nich wzory często pojawiają się w magazynach wnętrzarskich oraz chętnie proponują swoim klientom architekci i dekoratorzy wnętrz. Klienci więc na ścianach swoich pomieszczeń mogą posiadać widoki z różnorodnych miejsc z całego świata, nowoczesne abstrakcje, geometryczne figury, obrazy znanych osób, pejzaże kwiatów czy architektury a nawet zdjęcia swoje lub swoich bliskich. 

3. W jakich pomieszczeniach stosować fototapety 

Fototapetę lub obraz na płótnie może zastosować w każdym pomieszczeniu, dzięki temu, że asortyment ten z CopyShopu jest całkowicie bezpieczny, ekologiczny i bezwonny. Klienci chętnie przyklejają fototapety na ścianach w salonach, w sypialniach, w jadaniach, pokojach dziecięcych a nawet łazienkach. Dzięki ich eleganckiemu wyglądowi, również decydują się na nie właściciele biur, renomowanych firm, hoteli, kawiarni i restauracji. 

Dlaczego klienci tak chętnie decydują się na fototapety? Gdyż, dzięki nim można w szybki sposób zmienić całkowicie wyraz dotychczasowego miejsca. Poza tym, gdy znudzi się nam jej wygląd – zawsze można zastąpić ją nową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − 9 =