5 najważniejszych tekstyliów dla hoteli. To musisz mieć!

Na jakość hotelu składa się wiele czynników, ważne jest położenie, jakość obsługi, wystrój a nawet jakość tekstyliów. To ostatnie nie powinno dziwić, przecież rolą hotelu jest zapewnienie wygodnych warunków do snu. Podpowiadamy jakie tekstylia dla hoteli warto kupić.

Zdrowy i wygodny sen

Klienci hoteli oczekują już nie tylko czystej pościeli i wygodnego łóżka. Ważna jest też jakość stosowanych materiałów, najlepiej jeśli wyglądają jak nowe. Dlatego warto wybierać tekstylia do hoteli tylko najważniejszej jakości, które długo zachowają dobry wygląd. Nie może zabraknąć kołder, poduszek, pościeli czy prześcieradeł.

Kołdry i poduszki najlepiej wybrać z wypełnieniem syntetycznym, lub takim naturalnym, które jest bezpieczne także dla alergików. Goście hotelowi często mają różne przyzwyczajenia jeżeli chodzi o ilość i wysokość poduszek. Warto mieć zawsze kilka rodzajów by w razie potrzeby móc usatysfakcjonować bardziej wybrednego klienta.

Pościel i prześcieradła, najlepiej jeśli są wykonane z takich materiałów jak bawełna czy mikrofibra w jasnym, najlepiej białym kolorze. Bawełna czy mikrofibra znane są z tego, że dobrze odprowadzają wilgoć podczas snu i są łatwe do utrzymania czystości.

Tekstylia do łazienki też są ważne

Goście hotelowi zwracają uwagę nie tylko na jakość kołder i pościeli, ale również na czystość ręczników. Powinny być białe, czyste i miękkie. Wybierając tekstylia dla hoteli warto też rozważyć udostępnienie gościom szlafroków. Takie rozwiązanie stosowane jest zwykle w prestiżowych hotelach i taką drobną sztuczną można podnieść standard hotelu.

Warto zamówić u producenta

Wszystkie pięć najważniejszych tekstyliów do hotelu warto zamówić w AWA Kraków. Zakupy u producenta mają nie tylko tę zaletę, że są o wiele tańsze. Kupując szlafroki, ręczniki, pościel czy poduszki można zamówić w niestandardowym rozmiarze, ponadto wszystkie te tekstylia dla hoteli mogą być znakowane logo hotelu. AWA Kraków oferuje swoje produkty nie tylko w sprzedaży internetowej. Posiada też sklep stacjonarny, w którym można obejrzeć produkty przed zakupem i skorzystać z rad doświadczonych sprzedawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 3 =