3 pomysły na oryginalne prezenty pod choinkę

Przygotowywanie prezentów pod choinkę stanowi często nie lada wyzwanie. Nieco łatwiej kupić coś osobie, którą dobrze znamy i wiemy czego potrzebuje i z czego będzie zadowolona. Zdarza się jednak tak, że musimy przygotować prezent dla kogoś, z kim nie jesteśmy bardzo blisko. W takiej sytuacji trafić w czyjeś gusta i wybrać coś, co będzie wyjątkowe i jednocześnie sprawi mu radość jest nie lada wyzwaniem.Oto kilka pomysłów na prezenty choinkowe, zarówno spersonalizowane, jak i bardziej uniwersalne.

Kalendarz dedykowany

Jest to dość praktyczny i zarazem wyjątkowy prezent. Jednak przeznaczony raczej dla bliskiej osoby. Istnieje możliwość zamówienia kalendarza z własną grafiką. Może to być kalendarz ścienny, ale także książkowy. Własny projekt graficzny może obejmować na przykład:

  • autorskie zdjęcia na każdy miesiąc – widoki, natura czy zdjęcia ze wspólnych wyjazdów;
  • cytaty z książek czy z filmów – dla fana książek czy kinematografii;
  • humorystyczne teksty czy rysunki na każdy miesiąc czy tydzień;
  • grafika z rysunkami dziecka.

Obraz drukowany na płótnie

Fotoobraz z pewnością będzie stanowił wyjątkowy i bardzo uniwersalny prezent. Oczywiście jeśli zechcemy możemy go spersonalizować. Niemniej jednak wybierając jakaś uniwersalną grafikę – krajobrazy, pejzaże, kwiaty czy zwierzęta mamy pewność, że nasz prezent będzie udany. Poza tym będzie stanowił pewien element zaskoczenia, ale i radości. Na przykład Drukarnia Obrazów dysponuje sporym wyborem darmowej grafiki, więc bez problemu można znaleźć coś odpowiedniego. Poza tym istnieje możliwość przygotowania grafiki z wykorzystaniem własnych zdjęć – dziecka, wspólnych czy fotografii autorstwa osoby, której obraz chcemy podarować.Obraz drukowany na płótnie może być:

  • pojedynczy;
  • wieloczęściowy;
  • kompozycją wielu zdjęć.

Kubek ręcznie malowany z zestawem herbat

Dosyć oryginalny prezent dla smakosza herbat. Kubek może być mniejszy lub większy z gotową grafika lub też przez nas samodzielnie przygotowaną. Zestaw herbat na wagę będzie stanowił idealny dodatek.

Fotoobraz na płótnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =