3 pomysły na oryginalne prezenty pod choinkę

Przygotowywanie prezentów pod choinkę stanowi często nie lada wyzwanie. Nieco łatwiej kupić coś osobie, którą dobrze znamy i wiemy czego potrzebuje i z czego będzie zadowolona. Zdarza się jednak tak, że musimy przygotować prezent dla kogoś, z kim nie jesteśmy bardzo blisko. W takiej sytuacji trafić w czyjeś gusta i wybrać coś, co będzie wyjątkowe i jednocześnie sprawi mu radość jest nie lada wyzwaniem.Oto kilka pomysłów na prezenty choinkowe, zarówno spersonalizowane, jak i bardziej uniwersalne.

Kalendarz dedykowany

Jest to dość praktyczny i zarazem wyjątkowy prezent. Jednak przeznaczony raczej dla bliskiej osoby. Istnieje możliwość zamówienia kalendarza z własną grafiką. Może to być kalendarz ścienny, ale także książkowy. Własny projekt graficzny może obejmować na przykład:

  • autorskie zdjęcia na każdy miesiąc – widoki, natura czy zdjęcia ze wspólnych wyjazdów;
  • cytaty z książek czy z filmów – dla fana książek czy kinematografii;
  • humorystyczne teksty czy rysunki na każdy miesiąc czy tydzień;
  • grafika z rysunkami dziecka.

Obraz drukowany na płótnie

Fotoobraz z pewnością będzie stanowił wyjątkowy i bardzo uniwersalny prezent. Oczywiście jeśli zechcemy możemy go spersonalizować. Niemniej jednak wybierając jakaś uniwersalną grafikę – krajobrazy, pejzaże, kwiaty czy zwierzęta mamy pewność, że nasz prezent będzie udany. Poza tym będzie stanowił pewien element zaskoczenia, ale i radości. Na przykład Drukarnia Obrazów dysponuje sporym wyborem darmowej grafiki, więc bez problemu można znaleźć coś odpowiedniego. Poza tym istnieje możliwość przygotowania grafiki z wykorzystaniem własnych zdjęć – dziecka, wspólnych czy fotografii autorstwa osoby, której obraz chcemy podarować.Obraz drukowany na płótnie może być:

  • pojedynczy;
  • wieloczęściowy;
  • kompozycją wielu zdjęć.

Kubek ręcznie malowany z zestawem herbat

Dosyć oryginalny prezent dla smakosza herbat. Kubek może być mniejszy lub większy z gotową grafika lub też przez nas samodzielnie przygotowaną. Zestaw herbat na wagę będzie stanowił idealny dodatek.

Fotoobraz na płótnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − 4 =